Sektor publiczny

  1. Urząd Miasta Włocławek
  2. Baza Spółka z o.o.
  3. Centrum Kultury „Browar B”
  4. Galeria Sztuki Współczesnej
  5. Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza
  6. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
  7. Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej sp. z o.o.
  8. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.
  9. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
  10. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
  11. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
  12. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” Sp. z o.o.

Sektor społeczny i gospodarczy

  1. Centrum Edukacji i Kultury „Zenit” Ryszard Girczyc
  2. Kujawska Szkoła Wyższa
  3. Demokratyczna Unia Kobiet Klub we Włocławku
  4. Fundacja Caietanus
  5. Fundacja Ekonomii Społecznej TON
  6. Fundacja na Rzecz Rozwoju KSW we Włocławku „Vladislavia”
  7. Fundacja „Samotna Mama”
  8. Chorągiew Kuj.-Pom. ZHP Hufiec Włocławek
  9. Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża
  10. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
  11. Stowarzyszenie Budowania Postaw i Świadomości Finansowej „SFIN”
  12. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych „SUKCES”
  13. Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla „Zawiśla”
  14. Stowarzyszenie Włocławska Akademia Aikido
  15. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
  16. KS LIDER Włocławek
  17. WKB „Maratończyk”
  18. Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej
  19. Włocławskie Towarzystwo Naukowe
  20. Włocławskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  21. Regionalne Stowarzyszenie Artystów WŁO-ART.
  22. Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Eurointegracja
  23. PPHUT „Intro-Druk” Hubert Ponto
  24. Stowarzyszenie Jadło&dzielnia

Mieszkańcy

  1. Centkowska Elżbieta
  2. Drożdżewski Janusz
  3. Dzika Sylwia
  4. Klimecka Małgorzata
  5. Kobus Lidia
  6. Marszałek-Michalska Krystyna
  7. Młodecka Katarzyna
  8. Muszalik Wanda
  9. Niewiadomski Andrzej
  10. Obałkowska Kinga
  11. Ochmańska Anna
  12. Palińska Urszula
  13. Rudek Elżbieta
  14. Skuz Maria
  15. Justyna Wasielewska
  16. Wódecki Marek
  17. Ziemkiewicz Renata
  18. Jarosław Pułanecki
  19. Bogusława Kłosowska
  20. Joanna Traczyk
  21. Anita Sidor
  22. Gawroński Maciej
  23. Grabczewski Wojciech
  24. Brodzińska Ewelina
  25. Kosińska Małgorzata
  26. Rutkowska Anna
  27. Lewandowski Marcin
  28. Rieske Paweł
  29. Andrzejczyk Łucja