Bezpłatne werbinarium Punktu Informacyjnego FE we Włocławku “Mój prąd”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. Fundusze Europejskie na „Mój prąd”

Spotkanie odbędzie się 26 lipca 2022 r., początek godzina 12:00. Przewidujemy, że spotkanie potrwa do 14:30.

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych wsparciem na instalacje fotowoltaiczne na potrzeby budynków mieszkalnych.

Pozyskiwanie energii w sposób tani i ekologiczny jest ostatnio tematem niezwykle istotnym. Panele fotowoltaiczne, za pomocą których możemy pozyskać energię na cele mieszkaniowe, wspierane są w programie „Mój prąd”. Na spotkaniu dowiecie się jakie są zasady pozyskania wsparcia na te instalacje, jak przygotować się do pozyskania dotacji. O przygotowaniu dokumentacji opowie  doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Powie również o innych programach mających na celu oszczędność lub pozyskiwanie ekologicznej energii. Znaczenie oraz aspekty praktyczne instalacji omówi przedstawiciel organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Prosument-Klaster Odnawialnych Źródeł Energii.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 26.07.2022  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas  zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 21.

Serdecznie zapraszamy!