„Fundusze europejskie dla początkujących”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne webinarium pt.” Fundusze europejskie dla początkujących..

Zapraszamy w dniu 11 października 2023 r. od godziny 10:00 do 11:30.

Jest to spotkanie dla tych, którzy nie mają doświadczenia w projektach europejskich. Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją „przygodę” z funduszami. Dla osób aktywnych, mających marzenia i pomysły, poszukujących nowych rozwiązań z pomocą funduszy europejskich. Będzie to okazja do skonfrontowania własnych pomysłów z możliwościami.

Na spotkaniu omówimy najważniejsze zagadnienia związane z wyszukiwaniem wsparcia dla przedstawicieli administracji, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych. Omówimy przykładową dokumentację konkursową akcentując najważniejsze zapisy decydujące o zakwalifikowaniu projektu do dofinansowania lub jego odrzuceniu. Warto znać te podstawy, żeby poradzić sobie na etapie ubiegania się o dofinansowanie, jak i później  na etapie realizacji i rozliczania projektu.

Program spotkania dostępny jest poniżej.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 11.10.2023  oraz w treści imię i nazwisko, nazwę instytucji, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Serdecznie zapraszamy!