Grant z Fundacji Anwil – Rekrutacja do projektu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek wraz z Partnerami, tj.: Nieformalną Grupą STRIKAS, reprezentującą osiedle Leopoldowo i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie we Włocławku otrzymali z Fundacji Anwil grant na realizację projektu pn. „Sportowo, kolorowo i zdrowo ze Strikasami”.

Realizacja projektu w terminie od 10.07.2023r. do 11.08.2023r. Od dnia dzisiejszego rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu.

Zapraszamy chętne dzieci w wieku od 6 do 12 roku do udziału w w/w projekcie.

Rekrutacja trwa od 10.07.2023r. do 11.07.2023r w godz.10.00-15.00 w siedzibie Klubu Integracji Społecznej przy ul. Okrzei 61 we Włocławku. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W projekcie zaplanowano warsztaty techniczno-kreatywne tj. renowację ozdób i ławek przy Orliku na os. Leopoldowo, warsztaty kulinarne zdrowego odżywiania w Filii Klubu Integracji Społecznej na osiedlu Leopoldowo, mecze piłki nożnej i siatkowej, wyjście do Multikina oraz do Parku Trampolin, wyjazd edukacyjno-intergacyjny do Szczutkowa połączony z ogniskiem oraz piknik integracyjny na zakończenie projektu.

Poniżej do pobrania dokumenty rekrutacyjne: