Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Fundusze europejskie na aktywizację zawodową młodych”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Fundusze europejskie na aktywizację zawodową młodych”

Spotkanie odbędzie się 14 września 2022 r., początek godzina 10:00. Przewidujemy, że potrwa do 11:45.

Na spotkaniu dowiesz się czy posiadasz cechy niezbędne do prowadzenia firmy. Jeśli brakuje Ci odpowiednich umiejętności wskażemy projekty finansowane z funduszy europejskich, które tę sytuację pomogą Ci zmienić.

Jeśli zdecydujesz się na otwieranie firmy każda złotówka będzie potrzebna. Przedstawicielka Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, którą zaprosiliśmy na webinarium, opowie, jak starać się o dofinansowanie na założenie własnej działalności. Pieniądze czekają na aktywnych!  Możesz je przeznaczyć na to co jest niezbędne do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji, czyli np. kupić maszyny, urządzenia, wyposażenie czy dostosować pomieszczenia.

Wakacje się skończyły. Wrzesień jest więc dobrym miesiącem, żeby zastanowić się nad własną przyszłością zawodową. Osoby, które zakończyły naukę w szkołach i stoją przed kolejnymi wyborami ścieżki zawodowej, a nie ukończyły jeszcze 30 lat, zapraszamy na nasze spotkanie informacyjne, które odbędzie się online. Korzystając z laptopa czy własnej komórki można uczestniczyć w spotkaniu z każdej lokalizacji.

Program webinarium dostępny jest na naszej stronie tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 14.09.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Serdecznie zapraszamy!