Spotkanie stacjonarne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców”

 

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2024 r. we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna. Zapraszamy  w godzinach 10:00 – 12:30.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem europejskiego wsparcia.

Opowiemy o tym gdzie i kto może ubiegać się o unijną pomoc. Jakie instrumenty wsparcia dostępne są już teraz i jakich można spodziewać się w najbliższym czasie.  Powiemy o możliwościach uzyskania wsparcia na realizację inwestycji, możliwościach dotacji na szkolenia dla właścicieli firm i ich pracowników, powiemy o tym czym są innowacje i jak je sfinansować.

Wiedza o możliwościach uzyskania wsparcia pozwoli podejmować najlepsze dla firmy decyzje.

Program spotkania dostępny jest tutaj

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek również tam będzie!!!

Wystawimy punkt informacyjny LGD, podczas spotkania wprowadzimy mieszkańców w działalność LGD i w jej rolę w życiu lokalnej społeczności, omówimy obszary wsparcia w perspektywie finansowania Unii Europejskiej na lata 2021-2027 oraz przedstawimy roczny harmonogram ogłaszania konkurów, wysłuchamy Waszych potrzeb i oczekiwań a także odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnym jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule INF 8.05.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz nazwę firmy/podmiotu.  

Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie zgłoszenia.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7.05.2024 r.

Przedsiębiorco przyjdź, wykorzystaj dla swojej firmy  europejskie możliwości!

W przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o informację, byśmy mogli jak najlepiej przygotować miejsce i formę spotkania.

Serdecznie zapraszamy!