Spotkanie stacjonarne pt. „Fundusze europejskie na założenie działalności gospodarczej”

Bezpłatne spotkanie w formie stacjonarnej odbędzie się 22 maja 2024 r., w godzinach 10:00 – 12:30 na ul. Bechiego 2 we Włocławku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w spotkaniu osoby zainteresowane uzyskaniem europejskiego wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Opowiemy o tym gdzie i kto może ubiegać się o unijną pomoc. Na spotkanie zaprosiliśmy przedstawicielkę Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, realizatora projektu „Rządowego Programu Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”. Z pierwszej ręki dowiecie się Państwo o warunkach wsparcia, koniecznych dokumentach, zasadach rozliczania projektu.

Gościć u nas będzie także przedstawicielka z Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz przedstawicielka z Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku, które opowiedzą o możliwościach i formach wsparcia świadczonych przez te instytucje.

Program spotkania dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule

SI 22.05.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  

Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie zgłoszenia.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126, 54 235 67 12.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21.05.2024 roku do godz. 12:00.

W przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o informację, byśmy mogli jak najlepiej przygotować miejsce i formę spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy!