Szkolenia dla MŚP – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Szkolenia dla MŚP”

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 12 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Będzie to wyjątkowa okazja do poznania szczegółów dwóch projektów szkoleniowych, bowiem do udziału w webinarium zaprosiliśmy osoby realizujące projekty. Omówią zasady ubiegania się o dofinansowania oraz odpowiedzą na Państwa pytania. Rekrutacje do projektów już wkrótce, jest to więc dobry czas na zastanowienie się nad własnymi potrzebami, również w kontekście trwającej epidemii i zmian jakie w firmach następują.

W szkoleniach dotyczących umiejętności menadżerskich mogą wziąć udział właściciele oraz kadra zarządzająca firm. Nabyte umiejętności mogą być impulsem do nowoczesnych zmian np. w organizacji firmy, podziału zadań i kompetencji.   Są też środki na szkolenia podwyższające umiejętności zawodowe pozostałych pracowników. Co ważne, szkolenia dobierane są do potrzeb firm.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt
telefoniczny 54 235 67 12

Zapowiedź!

Kolejne spotkanie już wkrótce! Skierowane będzie do osób niepracujących  30+ planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej. Nie czekaj, zadzwoń już dziś. Tel. 54 235 67 12. Zawiadomimy Cię o terminie spotkania!

 

 

Serdecznie zapraszamy!