Spotkanie stacjonarne pt. „Fundusze europejskie na podnoszenie kwalifikacji”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze europejskie na podnoszenie kwalifikacji.”

Zapraszamy w dniu 15.05.2024 r. od godziny 10:00 do 12:30, przy ul. Bechiego 2 we Włocławku, sala konferencyjna.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą uzyskać europejskie wsparcie na szkolenia. W projekcie pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy II” mogą uczestniczyć przedsiębiorcy  i  ich pracownicy a w projektach: „ Kierunek rozwój” oraz „Europejskie pożyczki na kształcenie” osoby, które nie posiadają działalności gospodarczej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje lub nabyć nowe kompetencje pozyskując europejskie wsparcie.

W dobie zmieniającego się świata, szybkiego postępu technologicznego, cyfryzacji koniecznością jest dostosowanie kwalifikacji do zmieniających się potrzeb rynkowych. Fundusze europejskie mogą pomóc w zdobyciu nowych umiejętności poprzez wybór szkolenia/kursu z Bazy Usług Rozwojowych, strony na której prezentowane są oferty firm szkoleniowych.

Na spotkaniu omówimy istniejące możliwości wsparcia. Naszymi gośćmi będą przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy przedstawią nam realizowane projekty finansowane z funduszy unijnych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule: SI 15.05.2024, w treści imię i nazwisko, ew. nazwę firmy, numer telefonu, adres
e-mail. 
Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12 oraz 797 304 126.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

W przypadku specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności prosimy o informację, byśmy mogli jak najlepiej przygotować miejsce i formę spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy!