„Fundusze Europejskie na termomodernizację budynków wielorodzinnych” – webinar

Przedstawicieli spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego zapraszamy na webinarium pt. „Fundusze Europejskie na termomodernizację budynków wielorodzinnych”

Webinarium odbędzie się 15 marca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

Zapraszamy zainteresowanych  pozyskaniem wsparcia na docieplenie budynków wielorodzinnych, zmniejszenie zużycia energii tradycyjnej w budynkach spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, mieszkań komunalnych. Zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza  można osiągnąć  poprzez wymianę źródła ciepła na ekologiczne oraz wymianę oświetlenia.

Inwestycje takie, na początkowym etapie wiążą się z kosztami. Wysokość ponoszonych wydatków można złagodzić za pomocą programu TERMO – pożyczki, której spłata może być rozłożona na dłuższy czas oraz premii. Docieplenie zmniejsza koszty uzyskania ciepła na potrzeby budynków i generuje oszczędności. Oszczędności te można przeznaczyć na spłatę środków pomocowych.

Na webinarium będziemy gościć przedstawicielkę Banku Gospodarstwa Krajowego, która omówi warunki uzyskania wsparcia. Odpowie też na pytania uczestników.

Program spotkania dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 15.03.2024  oraz w treści imię i nazwisko, nazwę instytucji, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.03.2024 r.

Serdecznie zapraszamy!