„Fundusze Europejskie na własną firmę w nowej odsłonie” – webinar

Webinarium odbędzie się online 18 kwietnia 2024 r., w godzinach 10:00 – 11:30.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium osoby zainteresowane uzyskaniem europejskiego wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Opowiemy o tym, gdzie i kto może ubiegać się o unijną pomoc. Na spotkanie zaprosiliśmy przedstawicielkę Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, realizatora projektu. Z pierwszej ręki dowiecie się Państwo o warunkach wsparcia, koniecznych dokumentach, zasadach rozliczania pomocy w ramach finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego “Rządowego Programu Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” .

Wsparcie przyjmuje formę preferencyjnej pożyczki. Osoby niezatrudnione i nie zarobkujące mogą uzyskać, po 12 miesiącach prowadzenia firmy, umorzenie części kapitału.

Program spotkania dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule

WEB 18.04.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  

Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie zgłoszenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17.04.2024 r.

Serdecznie zapraszamy!